Loading...
HUF EUR
Biztonságos fizetés az OTP Bank NyRt. internetes felületén

Légy TE is csapattag!

Szegedi Gomoa üzletünkbe keresünk talpraesett, fiatal(os) eladót.

Ha úgy érzed, hogy szívesen tagja lennél egy fiatalokból álló, összetartó csapatnak, ha barátságos munkakörnyezetre, biztos fizetésre vágysz, vagy fontos számodra, hogy egy gyorsan fejlődő, 100%-ban magyar vállalkozást támogass a munkaerőddel, szeretettel várunk szegedi üzletünkbe, ahol bolti eladóként kamatoztathatod tudásod.

Kiváló lehetőség munkatapasztalat szerzésére, vagy akár karriered beindítására is, így pályakezdőknek is ideális lehetőség.

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • A vásárlók tájékoztatása és kiszolgálása, kasszázás
  • A bolt rendben tartása, áruval való feltöltése

Mit kínálunk cserébe?

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, főként, ha érdekel a kertészet is
  • Fiatalokból álló, barátságos csapat

Elvárásaink:

  • Büntetlen előélet
  • Barátságosság, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy szerb nyelv ismerete
  • kertészeti ismeretek
  • eladói, kereskedelmi tapasztalat

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel (fizetési igény megjelöléssel) az headoffice@gomoa.net e-mail címen várjuk.